Kariyer Planlama

YETENEK KAPISI

Sevgili Öğrencilerimiz ve mezunlarımız; Kendinize en uygun iş ilanlarına ulaşabileceğiniz http://yetenekkapisi.org adresine kaydınızı yaptıktan sonra mevcut iş ilanlarına başvuru yapabilir, profilinize en uygun ilanlardan haberdar olabilirsiniz. Tüm öğrenci ve mezunlarımızı Yetenek Kapısı’na üye olmaya davet ediyoruz. Üye olmak için; 

Yetenek Kapısı 

MEZUN BİLGİ SİSTEMİ

Değerli Mezunlarımız; Mezun Bilgi Sistemi (https://obs.akdeniz.edu.tr/oibs/kariyer/login.aspx) üniversite sonrası mezunların birbirleriyle ve üniversite ile iletişimlerini devam ettirebilmeleri için oluşturulmuş sosyal bir platformdur. Mezunlarımız bu platforma kayıt olarak üniversitemizin yapmış olduğu etkinlik ve sağladığı diğer ayrıcalıklardan haberdar olabilmektedir. AÜ Mezun Bilgi Sistemi üzerinden Üniversitemiz Kariyer Merkezine gelen tüm iş ilanları ve mezunlarla ilgili tüm etkinlikler mezunlarımızla paylaşılacaktır.
Sizlerin desteği ile gelişecek olan bu iletişim platformu ile yakın zamanda aktif olacak Mezun Memnuniyet Anketine katılabilir, yönetim ve diğer mezunlar ile iletişim kurabilirsiniz. Vereceğiniz katkılardan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
Lütfen https://obs.akdeniz.edu.tr/oibs/kariyer/login.aspx adresine giriniz. Kullanıcı adınız: T.C Kimlik Numaranız Parola: T.C Kimlik Numaranızın ilk 5 rakamıdır. Bu sisteme düzenli aralıklarla girerek bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KARİYER GELİŞTİRME UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ
Akdeniz Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezinin sosyalmedya hesaplarında, öğrenci ve mezunlarınız için son derece önem arz ettiğinidüşündüğümüz yönlendirmeler, duyurular yapılmaktadır.Akdeniz Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezinin sosyalmedya hesapları:Instagram: Akdeniz akamerTwitter: @akamerakdenizWeb: http://kariyermerkezi.akdeniz.edu.tr

Konservatuvarımız Kariyer Merkezi Temsilcimiz

Öğr. Gör. Halis Işık

İletişim: +90 242 2274400 /Dahili 6948

eposta: isikhalis@akdeniz.edu.tr.

Misyon

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı, eğitim- öğretim, araştırma ve sanatsal etkinliklerini uluslararası standartlarda yürüterek, öğrencilerimizin ulusal ve uluslararası sanat etkinliklerinde yer alması, bu yolla üniversitemizi ve ülkemizi dünya çapında en iyi şekilde temsil edecek, şehrimizin ve ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine katkı sağlayacak sanatçılar yetiştirmektir.

Vizyon

Müzik ve Sahne Sanatları alanında gerçekleştireceği performanslar, yetiştirdiği sanatçılar, yarattığı eserler ve yaptığı yeniliklerle tanınan, sahip olduğu deneyim ve uzmanlıkla sözü geçen, geleceğe bakışıyla sanata yön verebilen, bu güçle emsallerine liderlik edebilen dünya çapında bir eğitim kurumu olmak.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı
Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampüs / Antalya
Tel: (242) 310 16 69
Tel: (242) 310 21 18