Erasmus

Erasmus programı, Avrupa genelinde; üniversiteler arası işbirliğini, üniversite öğrencileri ve öğretim elemanlarının karşılıklı değişimini, yapılan çalışmaların akademik olarak tanınmasını ve şeffaflığın geliştirilmesini teşvik eden bir değişim programıdır. Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı’nın Erasmus kapsamında ikili anlaşması bulunan konservatuvarlar şunlardır:

 

Conservatorio di Musica “Nino Rota” Monopoli
www.conservatoriodimonopoli.org

Conservatorio Superior de Música “Rafael Orozco”de Córdoba
www.csmcordoba.com

Real Conservatorio Superior de Musica “Victoria Eugenia”
www.conservatoriosuperiorgranada.com

0

Linklerimiz

 apk

Misyon

Çalışmalarıyla performans sanatları alanında yaşanan sorunlara çözüm üretecek, bu alanın gelişimine katkıda bulunacak genç kuşak sanatçı adaylarını yetiştirmek. Sanatsal ve sektörel araştırmalar yaparak performans sanatları alanının sorunlarına ve açmazlarına çözüm önerileri sunmak. Sanat alanında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek. Gerek ulusal, gerekse uluslar arası düzeyde konserler ve temsiller düzenleyerek müzik sanatının sevilmesine, yayılmasına, gelişmesine katkı sağlamak.

Vizyon

Performans sanatları alanında yapacağı çalışmalarla, yetiştireceği sanatçı adaylarıyla, yarattığı eserler ve yaptığı yeniliklerle tanınan, sahip olduğu deneyim ve uzmanlıkla sözü geçen, geleceğe bakışıyla sanata yön verebilen, bu güçle emsallerine liderlik edebilen dünya çapında bir okul olmak.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı
Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampüs / Antalya
Tel: (242) 310 16 69
Tel: (242) 310 21 18