Tiyatro Oyunu “Roberto Zucco” 19,26 Nisan 2017

Konservatuvarımız  Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı 4. sınıf öğrencilerinin Öğr.Elm. Süheyla Güzel Çöllü  yönetiminde hazırladıkları 4 Nisan 2017 Salı günü prömiyer yapan “Roberto Zucco” adlı oyunumuz 12,19,26 Nisan ve 3, 10 Mayıs 2017 tarihlerinde saat 19.30’da üniversitemiz Olbia A salonunda düzenli olarak sahnelenecektir.

Etkinliğimiz ücretsiz olup, tüm akademik, idari personel ile öğrencilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

0

Linklerimiz

 apk

Misyon

Çalışmalarıyla performans sanatları alanında yaşanan sorunlara çözüm üretecek, bu alanın gelişimine katkıda bulunacak genç kuşak sanatçı adaylarını yetiştirmek. Sanatsal ve sektörel araştırmalar yaparak performans sanatları alanının sorunlarına ve açmazlarına çözüm önerileri sunmak. Sanat alanında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek. Gerek ulusal, gerekse uluslar arası düzeyde konserler ve temsiller düzenleyerek müzik sanatının sevilmesine, yayılmasına, gelişmesine katkı sağlamak.

Vizyon

Performans sanatları alanında yapacağı çalışmalarla, yetiştireceği sanatçı adaylarıyla, yarattığı eserler ve yaptığı yeniliklerle tanınan, sahip olduğu deneyim ve uzmanlıkla sözü geçen, geleceğe bakışıyla sanata yön verebilen, bu güçle emsallerine liderlik edebilen dünya çapında bir okul olmak.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı
Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampüs / Antalya
Tel: (242) 310 16 69
Tel: (242) 310 21 18