Tiyatro Oyunu “Roberto Zucco” 19,26 Nisan 2017

Konservatuvarımız  Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı 4. sınıf öğrencilerinin Öğr.Elm. Süheyla Güzel Çöllü  yönetiminde hazırladıkları 4 Nisan 2017 Salı günü prömiyer yapan “Roberto Zucco” adlı oyunumuz 12,19,26 Nisan ve 3, 10 Mayıs 2017 tarihlerinde saat 19.30’da üniversitemiz Olbia A salonunda düzenli olarak sahnelenecektir.

Etkinliğimiz ücretsiz olup, tüm akademik, idari personel ile öğrencilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

0

Linklerimiz

 apk

Misyon

Türkiye’de kültür kentlerinden biri olma yolunda adımlar atan, Antalya’da bulunan Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı olarak misyonumuz, müzik sektörünün gelişimine yönelik çözümler üretmek üzere; Kaliteli sanatçı ve müzik formasyonuna sahip adaylar yetiştirmek. Sanatsal ve sektörel araştırmalar yapmak. Eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek. Ulusal ve uluslar arası konserler ve temsiller vermek. Konservatuvarımızda verilen eğitimle kendi kültür değerlerini koruyarak, çağdaş kültür ve sanatı üretebilecek, onları dünyanın her yerinde başarı ile uygulayabilecek bireylerin yetişmesini sağlamak.

Vizyon

Müzik ve Akademi çevrelerinde; yetiştirdiği bireyler, yaptığı bilimsel çalışmalar ve yeniliklerle tanınan, sahip olduğu deneyim ve uzmanlık ile sözü geçen, geleceğe bakışıyla sanata yön veren, değişime ayak uyduran aynı zamanda emsallerine liderlik eden dünya çapında bir okul olmak.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı
Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampüs / Antalya
Tel: (242) 310 16 69
Tel: (242) 310 21 18